דוגמאות לאמירות צופות פני עתיד כוללות הצהרות הנוגעות לרכישת VDOO, עמדת מנהיגות JFrogs בשווקים בהם החברה מעורבת, יכולתה לענות על הביקוש בשוק וציפיותיה בנוגע לרכישת VDoo כולל יכולתה להשתלב. הרכישה לפעילותה, כולל פלטפורמת DevOps אוניברסלית מרובת עננים של JFOG, ומימוש היתרונות והסינרגיות הצפויות של הרכישה. צוות של VDooa ב- JFrog, בעל ניסיון של שנים בארכיטקטורת תוכנה ומחקר פגיעות, הנדסה לאחור וניתוח קוד בינארי, שואף לספק פתרון DevSecOps מלא המאובטח לאורך כל מחזור החיים של חבילת התוכנה.

רבים מפתרונות DevOps של היום מפסידים תכונות אבטחה נאותות המשתלבות לאורך כל מחזור חיי התוכנה

כחלק מפלטפורמת JFrog, VDOO מאיצה את החזון של JFOGas להפוך לחברה העומדת מאחורי עדכוני תוכנה היוצרים עולם של תוכנות נוזל, ומרחיבים את הצעות הניתן להרחבה של JFOGas DevOps כדי לספק סביבת אבטחה ופיתוח הוליסטית למכשירי IoT חדשניים. למרות ש- VDoo איננו הגיחה הראשונה של JF Froga לאבטחה, היא מייצגת התקדמות משמעותית עבור מערכות חומרה המריצות תוכנות.

מומחי האבטחה ברמה העולמית וחוקרי הפגיעות של VDOO יצטרפו לצוות JFrog לפיתוח פתרונות אבטחה מתקדמים למפתחים ומהנדסי אבטחה

עם ניסיון של שנים בארכיטקטורת תוכנה, מחקר פגיעות, הנדסה הפוכה וניתוח קוד בינארי, צוות VDOO ב- JFOG שואף לספק פתרון DevSecOps מלא המאובטח לאורך כל מחזור החיים של חבילת התוכנה.
למידע מורחב בתחום של Vdoo Jrog אקזיט ואקזיט באפשרותך לגשת לאתר geektime.co.il

בנוסף

JFrog צפויה לשלב את טכנולוגיית VDOOs בפלטפורמת DevOps שלה כדי לספק פלטפורמה מובילה, הוליסטית ומאובטחת עד שנת 2022. VDOO היא חברת בטיחות מוצרים ישראלית מובילה המבוססת במכשירי בינארי ו- IoT. כל תיק הטכנולוגיה של הצוות כרוך במתן פתרון המאחד צוותי פיתוח ואבטחה לגישה הוליסטית לאבטחה. בעוד המוצר SaaS הקיים של VDOO יישאר מוצר עצמאי בטווח הקצר, החברה מצפה לשלב טכנולוגיות VDOO בפלטפורמה שלה ולספק פלטפורמת ניתוח אבטחה רציפה והוליסטית בשנה הבאה.

ספק DevOps JFrog לא העריך מתי הרכישה תושלם

אך חשף תוכניות לפתח כלים חדשים של DevSecOps בשנת 2021 עם ההפעלה, הממוקמת בתל אביב, כולל הרחבת סורק ה- Xray הבינארי במלואו תהליך הבקשה. מוצר SaaS של VDOO יישאר מבצעי בעתיד הקרוב, אך פיתוח תכונות ופונקציונליות חדשות יתמקד בפלטפורמת JFOGs. כפתרון ה- DevOps הארגוני המוביל, האוניברסלי והנפוץ ביותר, פלטפורמת JFog מאפשרת ללקוחות לסמוך ולהאיץ מהדורות תוכנה וייצור קוד.

ספק DevOps JFrog רוכש את ספק תוכנת האבטחה VDoo: הרכישה מרחיבה את מיקוד המוצר של DevSecOps מחפצי יישומים ליישומי ייצור. למכשירי IoT.

ספקית פתרונות DevOps JFrog רוכשת את חברת אבטחת IoT VDoo Connect & Trust תמורת 300 מיליון דולר

JFrog, חברת מפתחי פעולות וחברת DevOps, הודיעה היום על כוונתה לרכוש את חברת אבטחת המוצרים הישראלית VDOO בעסקה של 300 מיליון דולר חברת האוטומציה של בית התוכנה jfrog הודיעה על כוונתה לרכוש ספק תוכנת סריקת אבטחה vDoo בעסקת הון בלבד. של פיתוח פלטפורמת DevOps של החברה למכשירי IoT מודרניים. החברה הודיעה על השלמת הרכישה המדווחת של חברת מוצרי האבטחה Vdoo Connected Trust Ltd. JFog אומרת כי העסקה תניע את הרחבת טכנולוגיות האבטחה שלה. שווי הרכישה מוערך ב -300 מיליון דולר, כך אישרה לי JFrog, חברה ידועה בפלטפורמה המסייעת למפתחים בניהול פריסת ועדכונים. בכפוף להתאמות, העסקה מורכבת מ -90 מיליון דולר במניות רגילות של יצרנית התוכנה Jfrog, בהתבסס על מחיר הסגירה הממוצע של 15 ימי המסחר האחרונים. החברה נסחרה בנאסד"ק מאז שנכנסה לציבור בספטמבר האחרון ויש לה שווי שוק של 4.65 מיליארד דולר.

רכישת VDoo שילשה את גודל צוות האבטחה של JFrogs הכולל מהנדסים, אנשי שיווק ומכירות בישראל, גרמניה, יפן וצפון אמריקה. החברה לא פרסמה נתוני מכירות הקשורים ל- VDOO. כי החברה תמשיך לפעול כמוצר SaaS עצמאי עד להודעה חדשה.

JFrog

חברה ידועה בפלטפורמות המסייעות למפתחים בניהול פריסה ועדכון תוכנה, נרכשה על ידי VDOO לבניית פלטפורמה מבוססת AI יכול לשמש לזיהוי ותיקון נקודות תורפה בתוכנות ובמערכות שעובדות עם ויושבים ליד מכשירים מחוברים והתקנים מחוברים. MobileUM, החברה המספקת פתרונות אנליטיקה לנדידה, שירותי רשת, אבטחה וניהול סיכונים, בדיקות וניטור, רכשה את Convene Networks, המספקת פתרונות תוכנה לשוק התקשורת האלחוטית. הרכישה תסייע בשיפור קיבולת הרשת המרכזית של MobileUMs.

Egress

שבבסיס בריטניה r risk company, רכשה את חברת Aquilai שבבריטניה, המספקת פתרונות אבטחת דוא"ל. חברת ההנדסה הדיגיטלית JHNA רכשה טכנולוגיות אבטחה (TSA) המספקות אבטחת סייבר, הגנה על חבלה, הנדסת מערכות, ניהול סיכוני שרשרת אספקה ופתרונות אחרים.

אנו רוצים להרחיב את יכולות הסריקה המובילות בתעשייה

כדי לשלב אותן בתהליכי פיתוח כגון קידוד, בנייה, קידום, הפצה ועוד עם השקפת האבטחה ההוליסטית והאינטליגנטית ש- VDoo מביאה לפלטפורמת JFrog. זה כולל את היכולת לסרוק בהקשר, לא רק התבוננות בתמונות בינאריות, אלא גישה הוליסטית הבוחנת את הסביבה בה מופעלים קבצים בינאריים באמצעות ניתוח איומים הקשרי, סריקות אפליקציות לתעדוף פגיעויות קריטיות, קוד חכם, שירותים, שינויי מערכת הפעלה, אבטחת תוכנה מוטמעת, גילוי פגיעות של אפס ימים לאיתור פגיעויות חדשות, מעללי תוכנות זדוניות, דלתות אחוריות, שרשרת אספקה ואיומים אחרים, הגנה בזמן ריצה על IoT והתקנים מוטבעים ואזהרות לחסום ניסיונות ניצול בזמן אמת.