נושא הבלוג:

הסוג הנפוץ ביותר של הרמת חזה הוא הרמת חזה כללית. זה נקרא לפעמים חתך "סוכרייה" או "עוגן" מכיוון שהצלקת נראית כמו סוכרייה או עוגן. סוג זה של הרמת חזה יכול להיעשות לבד, עם שאיבת שומן, או עם הליך אחר כמו מתיחת בטן. המטרה היא להעלות ולעצב מחדש את הפטמה והעטרה, להדק את עור השד ולהפחית את הרפיון.
למידע מורחב אודות https://beautynow.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%97%d7%99-%d7%97%d7%96%d7%94-%d7%90%d7%a1%d7%aa%d7%98%d7%99%d7%99%d7%9d/%d7%94%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%97%d7%96%d7%94/ באפשרותך להעיף מבט ב- beautynow.co.il

1. מהי הרמת חזה?

2. מהי המטרה של הרמת חזה?

3. כמה זמן לוקחת הרמת חזה?

4. מי זכאי לניתוח הרמת חזה?

5. מהן תופעות הלוואי הנפוצות לאחר ניתוח הרמת חזה?

6. כמה עולה הרמת חזה?

6 הדברים המובילים שרצית לקרוא בנושא הליך הרמת חזה

6 הדברים המובילים שרצית לקרוא על הליך הרמת חזה

הרמת חזה יכולה להתבצע במגוון דרכים. הנה שישה דברים שרצית לדעת על ההליך להרמת חזה כללית.

1) מהי הרמת חזה כללית?

הרמת חזה כללית היא הליך כירורגי הכולל הסרת עודפי עור ושומן מתחת לשדיים, הידוק הרקמה שמסביב ומיקום מחדש של הפטמה גבוה יותר על החזה.

2) כמה זה עולה?

העלות של הליך זה תלויה במידת הרחבה שלו – למשל, אם אתה צריך שתלים או גם פרוצדורות אחרות. העלות הממוצעת להרמת חזה כללית בעזרת שתל נעה בין $4,000 ל-$5,500 לצד (לפי ASPS).

3) איזה סוג של הרדמה אני צריך?

תהיה לך הרדמה מקומית עם הרגעה תוך ורידי או הרדמה כללית. הרדמה כללית פירושה שאתה תהיה ישן

הליך הרמת חזה הטוב ביותר עבור המצב הספציפי שלך

ניתוח הרמת חזה הוא הליך שניתן לבצע בנשים כדי לשפר את הצורה והמראה של החזה שלהן. זה נקרא גם mastopexy. הליך זה יכול להיעשות לכל אישה, ללא קשר לגילה או לגודל וצורת שדיה.

הליך הרמת החזה הטוב ביותר למצב הספציפי שלך תלוי בכמה גורמים שונים כולל התוצאה הרצויה שלך, גודל השדיים שלך והמיקום של סימני מתיחה או עור נפול. ישנם סוגים רבים ושונים של הרמת חזה שניתן לבצע בהתאם למה שאתה רוצה להשיג בניתוח שלך.

הסוג הנפוץ ביותר של הרמת חזה הוא מסטופקסי שבו עודפי עור ורקמות מוסרים מהחלק התחתון של השד שלך, אשר נקרא קומפלקס הפטמה-אריולה. לאחר מכן, קומפלקס הפטמה-אריולה יוצב מחדש גבוה יותר על דופן החזה שלך על מנת ליצור מראה צעיר יותר. סוג שני של הרמת חזה הוא מסטופקסי עוגן

1. מהי הרמת חזה וכמה זה עולה?

1. מהי הרמת חזה וכמה זה עולה?

הרמת חזה הם ניתוחים קוסמטיים שנועדו להרים, לעצב מחדש ולהחזיר את נפח השדיים הנפולים. ההליך יכול להיעשות עם או בלי שתלים ועם או בלי הסרת עודפי עור. מאמר זה יתמקד במה זה ניתוח הרמת חזה, כמה הוא עולה וזמן ההחלמה הקשור להליך זה.

2. מהם היתרונות של הרמת חזה?

הרמת חזה יכולה לעזור להחזיר נפח בשדיים נפולים על ידי הידוק העור שמסביב והסרת עודפי עור במידת הצורך. ההליך יכול גם לעזור להעלות את הפטמות הנפולות כך שהן מצביעות קדימה במקום מטה. נשים שילדו ילדים עשויות גם לגלות שהשדיים שלהן צונחים יותר משדיים של נשים אחרות, מכיוון שהן מתחו את עורן לאורך זמן בזמן ההנקה. הרמת חזה יכולה לעזור לנשים אלו להשיג שוב את המראה שלהן לפני ההריון על ידי הידוק העור הנפול שלהן וכן העלאת פטמות צניחות כך

2. אילו סוגי ניתוחים זמינים ומה ההבדל?

ניתוח הרמת חזה הוא אחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים בעולם. במאמר זה נדבר על אילו סוגי ניתוחי הרמת חזה קיימים ומה ההבדל ביניהם.

שני הסוגים הנפוצים ביותר של ניתוח הרמת חזה הם הרמת חזה אנכית והרמת חזה פריאריאולרית. שד אנכי מרים את כל קומפלקס הפטמה-ארולה (NAC) בצורה אנכית, ושד periareolar מרים את ה-NAC רק סביב היקפו (peri). סוג הניתוח שתבחר תלוי במבנה הגוף שלך, באיכות העור שלך ובתוצאה הרצויה.

ניתוח הקטנת פטמות מיועד למי שיש לו פטמות גדולות מהרצוי. הפטמה מצטמצמת בגודלה והאריולה (האזור הכהה יותר סביב הפטמה) עשויה להצטמצם גם כן.

ניתוח שחזור פטמות, לעומת זאת, מיועד למי שהוסר להם פטמות עקב סרטן השד או סיבות רפואיות אחרות. הפטמה משוחזרת עם השתלת עור מחלק אחר של הגוף.