מתנות מעשיות, מזכרות, מזכרות וטיפים מועילים ינחו אתכם בבחירת ההרגשה הנכונה. פריטים כמו שמיכות חביבות, ליקוקים, בקבוקים וחיתולים יכולים להועיל להורים הטריים לקבל את פני התינוק הראשון שלהם ולעזור להם להתכונן לבואם של הקטנטנים. פריטים אלה הם מתנות נהדרות שבהחלט משתמשים בכל יום.

תיק חיתולים שיכול להכיל חיתולים חד פעמיים

מטפחות, מגבונים לתינוק, שטיחים להחלפה, קרם חיתולים וחיטוי הם מתנות מעשיות לאמהות טריות. אתה יכול גם לספק ערכת הוכחה לתינוק להורים שצריכים להפוך את ביתם לתינוק לתינוק בבוא העת. אם אין לכם מספיק זמן לקנות מתנה, תוכלו להציע בדיקת מתנה.

יש מגמה חזקה לעבר מתנות ייחודיות ומותאמות אישית לתינוקות. התאמה אישית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להכין סלסלת מתנה לתינוק המכילה את כל הפריטים הנדרשים, כגון מגבות לתינוק, שמן לתינוק, שמפו לתינוקות וכו '.

החיים שלך הם כל להביא ילד לעולם

ואת מתנה יכולה לעשות את כל ההבדל בחיים שלך, במיוחד בחיים עמוסים. תינוקות ראויים לכל האהבה והתשומת לב בעולם ומתנה לאמא יכולה לעזור להם להרגיש מפונקים ואהובים. הראה לתינוק כמה אכפת לך מאחת המתנות השימושיות והמחושבות האלה שיקלו על חייך.

משאבים בית ומשפחה 35 מתנות שימושיות וייחודיות לאמהות טריות פורסם במקור על ידי שרה קנדל אם אתה מנסה למצוא את המתנה המושלמת ליולדת הטרייה בחייך

אתה נמצא במקום הנכון. חרג מהמתנות הרגילות שכולם מקבלים (שמיכות, חיתולים וכו '). עם רעיונות למתנות האלה. ברשימה זו תוכלו למצוא רעיונות למתנות חדשות מאמי האהובה עליי האישית, שעברה את שלב הילודים ארבע פעמים.

אריזות תעשייתיות של רפידות הנקה חד פעמיות שימושיות

אך רוב האנשים רוצים לדעת את המתנות החדשות הטובות ביותר עבור אמם כדי לגרום להם להרגיש מיוחדים ואהובים. סחבתי רשימה אחר רשימה כדי למצוא את המתנות המשמעותיות ביותר לאמהות טריות, וסקרתי מאות אמהות כדי למצוא את המתנות האהובות עליהן לאמהות טריות. עבור אמהות אחרות שמקבלות את זה, ביקשנו מ -17 נשים לשתף את הדברים שקיבלו והלוואי שיש להן לפני הלידה.

לפני שנולד התינוק שלי

התמזל מזלי לקבל כמה מתנות מתחשבות שהקלו על חיי כאמא בימי המוקדמות של הילודים. אלה לא מתנות טיפוסיות לאמהות בטח ששמעת עליהן, אבל הן השפיעו עלי עד כדי כך שרציתי להעביר אותן ולשתף אותן כאן. לא רק מתנות לתינוק, אלא גם לשאריות העצובות ברשימת המתנות המתחשבות ליולדת.

כשאתה חושב על זה

קניית מתנה שזה עתה נולדה נראית אחד הדברים הקלים ביותר. בין אם זו מתנה למקלחת לתינוק או משהו שאומר "ברוך הבא לעולם" כאשר התינוק נולד, האירוע הייחודי הזה נקרא מתנה שזה עתה נולדה. כשאתה קונה משהו לתינוק, עליך לדעת ולזכור שבהמשך אתה קונה למישהו אחר.

מתנות לתינוקות יכולות להיות משימה קשה ומבלבלת, בין אם מדובר בסל מתנות לתינוק או מתנה בהתאמה אישית, במיוחד עבור קונים חסרי ניסיון. כלל האצבע הוא כיצד לבחור מה ההורים צריכים לקנות עבור תינוקם ואילו מתנות לקנות עבורם.

בהתחשב באפשרויות הרבות המפורטות לעיל

חשוב לזכור גורמים מסוימים בבחירת מתנה ליילוד. עם כל כך הרבה דברים שילוד זקוק להם, ההורים צריכים להיות אסירי תודה לאנשים שנותנים להם משהו שהם מרבים להשתמש בהם. הורים שמעולם לא היו להם הרבה חיתולים, בקבוקי האכלה או צעצועים יכולים להיות רעיון טוב.

ישנם כמה כללים מהירים שיש לנקוט בבחירת מתנה למקלחת לתינוקות למצטרפים חדשים. האשם (הרם את היד אם זה מגיע עם אזהרה קטנה) הוא שאם אתה בוחר שלא יהיה לך רישום, אתה יכול לבחור רק נקודה אחת.

למצוא את המתנות הטובות ביותר לתינוק יכול להיות מסובך

במיוחד אם אתה מקלחת תינוק או שכבר בחרת במרשם תינוקות. יש הרבה דרכים לאחסן ולמצוא ציוד לתינוקות, אז תעשו לחברים החדשים שלכם טובה ותקלו עליהם להחזיר או להחליף את המתנות שלכם. סוג זה של מתנות למקלחת לתינוק הן סנטימנטליות ורעיון נפלא לתינוק חדש להכניס לארגז המזכרת שלו.

המתנות הטובות ביותר לתינוקות, בנים ובנות, הן מתחשבות, שימושיות ומקבלות נקודות בונוס להתאמה אישית. לא משנה מה אמא הטרייה איתה אתה מדבר אומרת על התינוק שלה, מתנה יקרה מפז היא כל מה שצריך.

אם אתה רוצה להראות לבן זוגך הערכה מיוחדת לאירוע החיים הגדול שלו

מתנת דחיפה היא הדרך המושלמת לעשות זאת, ללא קשר לשפת האהבה שלך למתנות. מתנות פוש ניתנות לאמהות טריות על ידי בני משפחה משמעותיים או בני משפחה, ולא המתנה האופיינית לתכשיטים.
למידע מורחב על איך לבחור מתנת לידה מוצלחת ומתנות לידה באפשרותך לבקר ב- klemantina.com

אמהות טריות שמניקות נעשות קלות יותר עם בצל שום

אך הן נוטות להפוך לתינוקות שזה עתה נולדו בררנים. רוב הצלמים אוהבים תמונות שזה עתה נולדו, אך אם התינוק מתחת לגיל שבועיים, תנו את המתנה במתנה לאחר שהתייעצו עם האם לקביעת פגישה.

ערכת המתנות הגעה לתינוק מוסטלה מכילה את כל מה שאתה צריך

כדי לשמור על עור תינוק רך ורענן מכף רגל ועד ראש. ערכת המתנה הזו היא דרך נהדרת להורים טריים להתנסות במוצרי טיפוח לתינוקות מוסטלה מבלי לקנות בקבוק בגודל מלא, והיא מושלמת להכניס תיק חיתולים או מזוודות כאשר התינוקות בחוץ. לעור שזה עתה נולד רגיש מגיע הטיפול הטוב ביותר, ומוצרי טיפוח העור מוסטלה לתינוקות מספקים זאת.